Błąd

Sklepy Kendo, Iaido, Jodo...

Sklepy polskie i zagarniczne oferujące sprzęt do sportów walki kendo, iaido, jodo ...

SKLEPY POLSKIE

KENDOart - KENDO,IAIDO,JODO

ZANSHIN – KENDO,IAIDO, AIKIDO, JAPONIA

SAMURAJ - Akcesoria do sztuk i sportów walki

BOKKEN - Akcesoria do sztuk walki

GARDA - bokeny, akcesoria

GARDA - bokeny, akcesoria

GOODS- Akcesoria do sztuk walki

Budo Sport - dalekowschodnie sporty walki

WOJOWNIK - Akcesoria do sztuk walki

Sport shop - sklep sportowy

SKLEPY ZAGRANICZNE

Uwaga: Na niektórych stronach znajdziesz w towary w konkrencyjnych cenach (po przeliczeniu na złotówki) np. NINECIRLES, EUROKENDO, ale jest mały haczyk, ceny podawane na stronie są bez podatku VAT. Informacje o tym jest przekazywana klientowi w momencie wykonywania zapłaty za zamówienie!!!
Zamawianie towarów z poza Unii Eurpoejskiej (zarówno z USA,Japonii, Korei, Chin) jest odciążone zarówno cłem jak i podatkiem VAT.

Cytat "Upominki przesyłane przez osobę fizyczą do osoby fizycznej zwolnione są od cła i podatku do równowartości 45 euro. W tym przypadku chodzi o zwykłą wartość towarów, a nie o wartość celną, a więc bez kosztów transportu i ubezpieczenia. Dla towarów o wartości powyżej 45 EURO, ale nie przekraczającej 700 euro, stosuje się stawkę ryczałtową w wysokości 2,5%. Od towarów o wartości powyżedj 700 euro stosuje się stawki celne określone we Wspólnej Taryfie Celnej.
Od przywozu pozostałych towarów (np. od firmy do osoby fizycznej czy też od firmy do firmy) o wartości do równowartości 150 euro (również wartość towaru) nie pobiera się cła. Od towarów do równowartości 22 euro nie pobiera się również podatku. Od towarów, które przekraczają 22 euro do 150 euro nie pobiera się cła, ale pobiera się podatek.
Uwaga: Od towarów zakupionych w drodze zamównienia wysyłkowego (np. w sklepie internetowym) nie ma zwolnienia od podatku. Zawsze pobiera się podatek, niezależnie od wartości przesyłanego towaru.
Inną kwestią jest sposób naliczania tych opłat. Cło nalicza się zawsze od wartości celnej towaru (wartość towaru+ koszty transportu i ubezpieczenia). Jeżeli jest to towar akcyzowy, to akcyzę nalicza się od wartości celnej towaru powiększonej o należne cło."

Uwaga: Sklepy z akcesoriami do kedno czasami wysyłają towar zaniżając jego wartość na fakturze. Na przesyłce jest  informacja, iż jest to upominek (gift).

Miyako Kendogu - KENDO

TOZANDO - AIKIDO KENDO,KYUDO, IAIDO, JUDO, KATANA

ZANSHIN - AIKIDO KENDO,IAIDO, JUDO

KENDOSHOP - KENDO

NINECIRLES - AIKIDO KENDO,IAIDO, JUDO

Kendo and Martial arts

E_BOGU - Martial Arts Equipment supplier

BOGUSHOP - KENDO

AOI BUDOGU - KENDO,AIKIDO, IAIDO, KATANA, BOKUTO, JAPAN GOODS

BoguZen The Best Kendo Equipment Store

Mazkiya USA - KENDO, IAIDO, NAGINATA

KEDNO 24 - KENDO, AIKIDO, IAIDO

KENDO suplly Store

YAMATO - KENDO, IAIDO, NINJUTSU, AIKIDO, JUDO, KYUDO, NAGINATADO

OnlineKENDO - KENDO

EUROKENDO - KENDO

KENDOSPORT - KENDO

KACHI-DO - Kendo Equipment

CMA - Top Quality Equipment for All Your Martial Art

KUNGFULESS - Martial arts

Dodatkowe informacje